Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meta ngushëllon familjen Rama për humbjen e Aneta Ramës!

Meta ngushëllon familjen Rama për humbjen e Aneta Ramës!

Presidenti i vendit, Ilir Meta përmes një postimi në facebook, ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Edi Rama për humbjen e Aneta Ramës.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!”-shkruan Meta.

Nëna e kryeministrit Edi Rama, humbi jetën sot në mëngjes./ I.M-Dritare.net

Meta ngushëllon familjen Rama për humbjen e Aneta Ramës!