Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

 Melody bën 5 vjeç dhe Ilva Tare ka një pyetje!

 Melody bën 5 vjeç dhe Ilva Tare ka një pyetje!

Melody, vajza e gazetares Ilva Tare feston sot ditëlindjen. Në 5-vjetorin e saj, familja ka organizuar një festë.

 Melody bën 5 vjeç dhe Ilva Tare ka një pyetje!

Gazetarja ndau një foto të familjes në rrjetet sociale.

 Melody bën 5 vjeç dhe Ilva Tare ka një pyetje!

 Melody bën 5 vjeç dhe Ilva Tare ka një pyetje!

Të katërt bashkë, babi Eduart Selami, mami Ilva, Melody, dhe Thomas që duket një djalë i rritur, ndaj me të drejtë Ilva pyet:

 Melody bën 5 vjeç dhe Ilva Tare ka një pyetje!

"Si rriten kështu dhe vetëm kur sheh që ka festë në shtëpi"./L.F-dritare.net