Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Melania do të divorcohet? Ajo nuk do ta lërë Trump deri në janar për këtë arsye!

Melania do të divorcohet? Ajo nuk do ta lërë Trump deri në

Omarosa Manigault Newman, një ish-ndihmëse e Donald Trump-it shkroi me detaje për marrëdhënien e tij me Melania-n në një libër të quajtur “Unhinged”.

Melania nuk do të divorcohet nga Trump derisa të largohet nga Shtëpia e Bardhë nga frika se ai do të hakmerret dhe do ta ndëshkojë atë.

Por zëdhënësi i Melania-s i ka mohuar këto pretendime si të pabazuara.

Melania do të divorcohet? Ajo nuk do ta lërë Trump deri në

Thashethemet e përhapura tregojnë se Melania po planifikon të divorcohet nga Trump-i pas disfatës së tij në zgjedhjet presidenciale.

Melania u martua me Trump-in në vitin 2005 dhe fitoi shtetësinë e saj amerikane në 2006-ën.

Newman-i ka përmendur në librin e saj se Trump është natyrë "hakmarrëse" dhe do të bënte përpjekje për të deportuar Melania-n nëse ajo përpiqet ta divorcojë atë./M.M/dritare.net