Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ky 5-lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e TCH!

Ky 5-lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në

Eksperti i kriminologjisë, Ervin Karamuço, ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në oborrin e Top Channel, ku u vra roja i sigurisë Pal Kola. Ai ka publikuar fotografinë e një monedhe 5-lekëshe që u gjet në tokë dhe kishte rënë nga xhepi i 60-vjeçarit.

“Ky 5-lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e Top Channel. Ishte e vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit Pal... S'kam fjalë...”, shkruan Karamuço. Roja i sigurisë ka qenë duke u ngrohur pranë një ngrohëse që ka pasur brenda kabinës në momentet kur është qëlluar me breshëri plumbash./M.T/dritare.net