Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ikën Çani, vjen Luana, të premte në TV Klan!

Ikën Çani, vjen Luana, të premte në TV Klan!

Kjo verë mund të shënojë dy lëvizje të rëndësishme mediatike. Luana Vjollca Pas një kohe të gjatë pushim që nga largimi në Top Channel, flitet se do të vijoj hapësirën e sja televizive në TV Klan. E ndërsa thuhet se këtë sezon Arjan Çani nuk do të jetë më në TV Klan dhe koha mediatike e tij të premten do i jepet Luanës. Mësohet se ai është duke negociuar një kapërcim në ABC. Megjithatë një gjë e tillë nuk është konfirmuar ende zyrtarisht mirëpo ka nisur që lajmi të qarkullojë në media./M.T/dritare.net