Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Grábitet nën kèrcënimin e ármës një pikë që jep kredi, në Tiranë

Grábitet nën kèrcënimin e ármës një

Një ngjárje e rèndë ka ndodhur këtë mesditë në Tiranë. Një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet se nën kèrcënimin e ármës, ka vjèdhur një shumë parash në një filial të dhënies së kredive në rrugën "Bardhyl", dhe është larguar me shpejtësi. Në të gjitha hyrje-daljet e Tiranës, janë ngritur pika kontrolli, si dhe janë shtuar shërbimet ku po bëhet krehja e zonës. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanáve të ngjarjes, me qëllim identifikimin e áutorëve./K.C/dritare.net