Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fatmir Mediu: Do ta bëj váksinën dhe do të pi kafe me Ramën!

Fatmir Mediu: Do ta bëj váksinën dhe do të pi kafe me

Fatmir Mediu është shprehur i gatshëm për të bërë váksinën kundër Còvid-19, ndërsa thotë se nuk ka frikë nga teoritë konspirative. Mediu tha se, në raport personal nuk ka asnjë problem me Ramën, dhe mund të pijë edhe një kafe me të.

“Unë do e bëj váksinën, nuk kam frikë nga teoritë konspirative me vendosje çipi. Në raport personal nuk kam asgjë me Ramën, mund edhe të pi kafe me të.”,- tha Mediu./K.C/dritare.net