Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Euro dhe dollari në rënie, paundi në rritje/ Ja këmbimi valutor sot!

Euro dhe dollari në rënie, paundi në rritje/ Ja këmbimi

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit valutor, datë 3 qershor 2020, të publikuar nga Banka e Shqipërisë./E.B-dritare.net

Euro dhe dollari në rënie, paundi në rritje/ Ja këmbimi

Euro dhe dollari në rënie, paundi në rritje/ Ja këmbimi