Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E rëndë në Durrës/ Njerku kryen marrëdhënie seksuale me të miturën 14-vjeçare

E rëndë në Durrës/ Njerku kryen marrëdhënie

Një rast i rëndë është raportuar së fundmi në Durrës, ku një 39-vjeçar është arrestuar nga policia pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e gruas së tij 14-vjeçare.

Njerku L.K, 39 vjeç, banues në Durrës është arrestuar ndërsa pritet ekspertiza për të vërtetuar gjithçka.

Mësohet se ka qenë nëna e vajzës ajo që ka bërë menjëherë denoncimin në polici pasi ka folur me të bijën dhe ajo i ka treguar që ka pasur ngacmime të vazhdueshme dhe se njerku ka tentuar të kryejë marrëdhënie me të./ I.M-Dritare.net