Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në Kuvend!

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Bashës i është rikthyer sot Kuvendit, nga ku shihet duke takuar dhe duke u dhënë dorën kolegëve të tij. Basha shihet i lumutur teksa përshëndetet me kolegët dhe më pas ulet krah Gazment Bardhit./Xh.Xh/dritare.net

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në

Deputetët mall për Bashën. Si u prit sot rikthimi i tij në