Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aksídent i rèndë në Vlorë, humb jetën një 18 vjeçar, plàgosen rëndë 4 të tjerë

Aksídent i rèndë në Vlorë, humb jetën një

Në autostradën Levan-Vlorë, në afërsi të vendkalimit në fshatin Bishan, një makinë Benz është përplasur me një tjetër Benz. Si pasojë e përplasjes ka humb jetën një 18-vjeçar dhe janë në spítal, në gjendje të rèndë 4 persona të tjerë. Policia në vendngjàrje thotë se, drejtuesi i njërit prej mjeteve, shtetasi me iniciale A.K është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme./K.C/dritare.net