Na ndiqni edhe në

Moti

Ulen ndjeshëm temperaturat/ Ja moti për sot!

Ulen ndjeshëm temperaturat/ Ja moti për sot!

Muaji tetor do të nisë me mot me diell, por temperatura të ftohta. Vendi sot do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat e lehta. Termometri pritet të shënojë 6 deri në 26 gradë celsius. Era në det do të fryjë me shpejtësi 40 km/h duke krijuar dallgëzim 4 ballë./L.F-dritare.net