Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për fundjavën!

Parashikimi i motit për fundjavën!

Vendi sot dhe nesër do të mbizotërohet nga moti i kthjellët. Vranësirat do të jenë të pranishme kryesisht në zonat malore. Temperaturat e ajrit do të rriten ndjeshëm duke u luhatur në vlerat 9 deri në 29 gradë celsius. Era do të fryjë e fortë në det, duke krijuar dallgëzim 6 ballë./L.F-dritare.net