Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti sot parashikohet i vranët, ndërsa në orët e drekës dhe pasdite do të bëhen të pranishme edhe intervale të shkurtra me diell.

Parashikohen reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht të vazhdueshme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.

Temperaturat e ajrit do të luhasin nga 6 gradë Celsius deri në 22 gradë Celsius./E.B-dritare.net