Na ndiqni edhe në

Kronikë

Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur

Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur

Në Tiranë, pranë Xhamllikut, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të shkollës ‘Niket Dardani’ dhe se sherri me armë ka qenë mes një grupi të rinjësh.

Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur

Ende nuk dihen shkaqet e sherrit, por policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje./E.B-dritare.net