Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Kosovë/ 15-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga i dashuri i nënës!

Kosovë/ 15-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga i dashuri i

Policia në Fushë Kosovë ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur. Sipas informacioneve, viktima është e moshës 15-vjeçare, ndërsa i dyshuari 37 vjeç. Ky i fundit është partneri i nënës së 15-vjeçares, ndërkaq dyshohet se nga muaji janar ai e ka ngacmuar seksualisht të miturën. Rasti është denoncuar nga vetë 15-vjeçarja, teksa policia ka arrestuar të dyshuarin nën akuzën "ngacmim seksual"./dritare.net