Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Bleona Qereti kalon ditëlindjen me prindërit, por dedikimi i saj do të thotë shumë

Bleona Qereti kalon ditëlindjen me prindërit, por dedikimi i saj do
Bleona Qereti e ka provuar vazhdimisht se është mjaft e lidhur me familjen e saj. Këtë gjë e provon më së miri edhe fakti që ajo ka përzgjedhur të festojë ditëlindjen përkrah prindërve të saj, Olin dhe Nazmi Qereti. Pavarësisht se familja e saj nuk ishte e plotë, në këtë  darkë intime, këngëtarja nuk harron të përfshijë edhe vëllain e saj në festë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bleona shkruan se ai i mungon shumë.

“Ajo do të bënte gjithçka të nevojshme për ta dhe ata do të bënin  çdo gjë të nevojshme për të. Kështu që mos lejoni të nevojshmen të ndodhë… Me prindërit e mi të mrekullueshëm në këtë darkë intime. Më mungon zemra ime, Bledar Qereti.”-shkruan ajo në foton që ka postuar në Instagram./dritare.net