Zonjat mbretërore që guxuan të zbulojnë këmbët më shumë sesa duhet, në publik

Nuk ndodh shpesh që zonjat e familjes mbretërore britanike, të guxojnë me veshjet e tyre. Tradicionalisht, me fustanet e tyre të mrekullueshme, ata fshehin trupin e tyre.

Por, sot, dritare.net do ju tregojë disa raste kur këto zonja kanë guxuar, duke treguar këmbët e tyre më shumë sesa duhet. Nga Kate Middleton, Mehgan Markle e Princeshë Diana, shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama në Durrës/ Nëse ndërtuesit e pallateve nuk riparojnë dëmet, do të përballen me ne

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.