Zgjidhet problemi me dosjen Shullazi, përcaktohet grupi i prokurorëve

Është përcaktuar grupi i prokurorëve që do të përfaqësojnë në gjykim çështjen në ngarkim të të pandehurve Emiljano Shullazi, Gilmando Dani, Endrit Qyqja, Endrit Zela dhe Blerim Shullazi.

Emrat e prokurorëve do të bëhen publikë në seancën gjyqësore të radhës, në Gjykatën për Krime të Rënda. Dosja Shullazi ka futur në konflikt edhe Prokurorinë për Krime të Rënda. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Le të ketë vrasje dhe luftë civile/ Shoqërohet në polici ish-deputeti i PD

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.