Zgjedhjet në PD, Basha replikë me Gjatën: Procesi jo transparent

Teksa po diskutonin për ekipin e ri të zgjedhur në Partinë Demokratike në “Dritare me Rudinën” në News 24, gazetarja Anila Basha dhe juristi Çlirim Gjata replikuan në lidhje me transparencën e procesit.

Gazetarja u shpreh se nuk ka patur një transparencë në këtë proces, ndërsa juristi shtoi se kjo çështje nuk është manipuluar dhe ka qenë tërësisht e rregullt.

LEXO DHE :  Foto brenda kuzhinës, në shtëpinë e Arbana Osmanit!

Pjesë nga replikat:

Çlirim Gjata: Rri si gazetare mos bjer në gënjeshtër. Ti po bën lajmin për të mbushur portalin tënd. Çështja është se u tha: Se procesi ishte manipuluar. Votimi është bërë i fshehtë.

Basha: Unë kam dyshimet e mia. Kjo është një çështje tjetër, duhej transparencë.

Gjata: Kemi të drejtë  ta sqarojmë./ Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.