Zgjedhjet/ Në Korçë makinat e ushtrisë shpërndajnë materialet, në Pogradec KZAZ zhvendoset në ambiente private

Kur na ndajnë vetëm 5  ditë nga zgjedhjet lokale të 30 qershorit, situata duket se po tensionohet dita ditës.

Tanimë ka nisur edhe shpërndarja e materialeve zgjedhore ndërsa ka qenë Korça bashkia e parë, ku materialet janë dërguar me mjetet e ushtrisë të ruajtura edhe nga policia.

LEXO DHE :  Amerikania pretendoi se ka bërë seks me të kur ishte 17 vjeçe, ja çfarë thotë princi Andrew!

Nga ana tjetër në Pogradec KQZ ka vendosur zhvendosjen e KZAZ 70, cila aktualisht ndodhet në ambientet e Qendrës Kulturore të Fëmijëve, në ambientet e një palestre private.

Të gjitha këto masa të jashtëzakonshme, vijnë pasi opozita ka paralajmëruar bllokimin e procesit zgjedhor./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.