Zgjedhjet/ Ambasadorja Glover letër Lleshajt: Mirënjohje për bashkëpunimin e shkëlqyer

Ambasadorja Glover, pas përfundimit të procesit të misionit të OSBE/ODIHR për vëzgjimin e procesit zgjedhor, i ka dërguar letër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, duke e falenderuar për bashkëpunimin.

Lajmin e ka dhënë zv/ministrja e Brendshme, Romina Kuko, përmes një statusi në Twitter.

“Së bashku me ekipin,e vlerësuar që në rolin e Drejtueses së Task Forcës së Ministrisë së Brendshme për Zgjedhjet, morëm nga Shefja e Misionit të ODHIR, Ambasadorja Glover, letrën ku shprehet mirënjohje e sinqertë për bashkëpunimin e shkëlqyer mes Ministrisë së Brendshme dhe ODIHR.

Falenderime ekipit në MB dhe Polici të Shtetit për përkushtimin pa orar dhe menaxhimin profesional të gjithë procesit në gjithë kompleksitetin e tij. Falenderime ODIHR për bashkëpunimin e shkëlqyer, korrektesës dhe paanësisë në kryerjen e misionit”, shkruan Kuko./E.B-driatre.net

LEXO DHE :  Ndeshja Francë-Shqipëri, gjelat shënojnë golin e parë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.