Zëri dy muaj, Elita Rudi tregon çfarë do të thotë të jesh nënë!

Modratorja Elita Rudi, prej dy muajsh është bërë nëna e një djali të mrekullueshëm, që e ka quajtur Zëri.

Të jesh nënë është  një ndjenjë që nuk përshkruhet me fjalë, por vetëm përjetohet. Por Elita, me pak fjalë të vyera, ka treguar se çfarë është të jesh nënë.

Përmes një postimi në Instagram, me fotot e Zërit, Elita shkruan:  “Nuk paska tingull më të bukur sesa e qeshura e fëmijës tënd!. Zëri, drita e nënës, sot mbush dy muaj”./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Shqiptari mahnit jurinë në gjysëmfinalen e The Voice në Francë

 

 

View this post on Instagram

 

Nuk paska tingull më të bukur sesa e qeshura e fëmijës tënd 😍! Zëri drita e nanes sot mbushi 2 muaj🥰🧿

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.