Zbuloni arsyen pse Dua Lipa dhe Rita Ora nuk flasin bashkë!

Dua Lipa dhe Rita Ora kanë qenë në një shkollë, kanë shoqëri të përbashkët, dhe kanë jetuar të dyja në Kosovë. Aktualisht, të dyja vajzat shqiptare, janë në majën e karrierës së tyre muzikore. Këngët e tyre janë hite në Shqipëri dhe botë.

Image result for dua lipa and rita ora

Ju mbase mendoni se duke pasur kaq gjëra të përbashkëta, mund të jenë mike, por jo, ato nuk flasin me njëra-tjetrën.

Ja arsyeja!

Dikur imazhi i markës “Adidas” ka qenë Rita Ora, por më vonë vendin e saj e zuri Dua Lipa, e cila edhe sot reklamon markën prestigjioze.

LEXO DHE :  Meta dhe Lesi takojnë Daden: Trëndafil që spikat mes trëndafilash

Image result for rita ora adidas

Dua ishte në fillimet e saj kur mori vendin e Ritës në markën “Adidas” dhe kjo gjë nuk e shqetësoi fare Ritën.

Image result for dua lipa adidas

Ajo që filloi të xhelozonte për faktin se Dua Lipa i Zuri Vendin Rita Orës, ishte motra e Ritës, Elena.

Elena Ora, menaxhere muzikore, e ka shikuar Duan si rivale të motrës së saj dhe jo si mike. Sipas burimeve pranë këngëtareve shqiptare, ka qenë kjo arsyeja pse Dua Lipa dhe Rita Ora nuk flasin më bashkë./E.B-dritare.net

Image result for rita ora

Image result for dua lipa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.