Zbulohet urdhri i Bashës: Zgjedhje në PD brenda 45 ditësh

Kreu i artisë Demokratike Lulzim Basha ka urdhëruar sot nisjen e procesit zgjedhor brenda partisë.

Zgjedhjet do të kryhen në strukturat e degës në nivel seksioni dhe grup seksioni sipas statutit të ri.

LEXO DHE :  Rama poston foton pas rikonstruksionit, ja si duket tani stadiumi i ri i Burrelit!

Mësohet  se duke nisur nga kjo e hënë do të ngrihen grupet e punës në nivel qarku dhe degësh për të nisur procesin e zgjedhjeve për kryetare grup seksioni dhe seksionesh./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.