Zbulohet takimi sekret i Kate dhe William, në pallatin mbretëror

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, kaba bërë disa dalje publike këtë jave, por të mërkurën çifti u largua nga kamerat, për një takim sekret në pallatin mbretëror.

William dhe Kate morën pjesë në një takim në Kensigton Palace. Ende nuk dihet saktësisht se për çfarë u zhvilluar. Por, mendohet se për të diskutuar në lidhje me disa projekte të Kate dhe William, në lidhje me shëndetin mendor të meshkujve dhe fëmijëve, mungesën e strehimit, gjuetinë e paligjshme, artin, sportin etj./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kjo është arsyeja pse pijet e gazuara në shishe dhe ato kanaçe, kanë shije të ndryshme!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.