Zbulohet kush do ta prezantojë “Dancing with the stars”

Pasi është bërë publike nisja e spektaklit të kërcimit “Dancing with the stars” tanimë është mësuar se dush do të jetë prezantuesja e këtij spektakli.

“Gazeta Express” shkruan se prezantuesja do të jetë ish-miss Shqipëria Almeda Abazi.

LEXO DHE :  Foto/ Elbasan, katër makina përfshihen në aksident, tre të plagosur

Abazi është bërë e njohur edhe në Turqi ku ka luajtur atje në disa filma, dhe ka prezantuar  para 3 vitesh edhe “Kënga Magjike”./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.