Zbulohet ku e festoi ditëlindjen, Meghan Markle!

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, sëbashku me princ Harryn dhe djalin e tyre, Archie Harrison, kanë shkuar në Ibiza të Spanjës, për të festuar ditëlindjen e saj të 38-të.

Thuhet se ata janë larguar nga Mbretëria e Bashkuar që në datën 6 gusht, dy ditë pas ditëlindjes dhe janë rikthyer më 12 gusht.

LEXO DHE :  Pezullohet nga detyra këshilltari i Bankës së Shqipërisë, Arben Malaj

Sipas mediave spanjolle, ata kanë udhëtuar me avion privat dhe kanë qëndruar në një vilë të izoluar, larg të gjithëve.

Kjo nuk është hera e parë që Meghan ka shkuar në Ibiza, ajo ka  qenë dhe në 2016 me shoqet e saj./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.