Zbulimi i armëve në Elbasan, Sandër Lleshaj flet pas pezullimit të policëve

Nga Hani i Hotit, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur për aksionin e policisë në Elbasan, ku u zbuluan një arsenal armësh. I pyetur nga gazetarët se përse u pezulluan oficerët nën dyshimin se nxorën sekrete nga superaksioni i RENEA-s, Lleshaj tha se, çdo operacion duhet  të jetë i fshehtë.

LEXO DHE :  Nga bjonde në brune. Xhemi Shehu ndryshon lukun!

“Çdo operacion i policisë duhet të jetë i fshehtë në fakt dhe ato që publikohen janë vetëm rezultatet jo operacionet”, -tha Lleshaj./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.