Zaimina Vasjari shfaqet pa makijazh dhe të gjithë po fërkojmë sytë

Këngëtarja Zaimina Vasjari çdo ditë e më shumë na surprizon me pamjen e saj të jashtme. Edhe pse kanë kaluar vetëm tre muaj nga koha e sjelljes në jetë të vajzës, Khloe, këngëtarja simpatike ka një fizik perfekt që xhelozohet nga të gjithë vajzat.

Ajo ngjan sikur nuk ka lindur kurrë fëmijë me format e saj seksi, të cilat me sa duket i ka gjenetike. Natyrisht që një rol të madh luan edhe kujdesi që ajo tregon ndaj pamjes së saj. Në postimet e shumta në rrjetet sociale Zamina shfaqet e kuruar deri në detaje dhe gjithmonë komplimentohet nga ndjekësit e saj për këtë fakt.

LEXO DHE :  Basha: E prisnim vendimin negativ për negociatat!

Mirëpo mbrëmjen e djeshme, ndryshe nga çdo herë tjetër Zaimina ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet pa make up. Të gjithë fansat këna ngelur pa fjalë nga pamja e kënëgtares e cila ngjan po aq simpatike dhe pa make up, madje na bëri të mendojmë se përse grimohet kot./d.m-deitare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.