Ylli Rakipi: Juncker foli nën avujt e alkoolit

I ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, në News 24, gazetari, Ylli Rakipi, e komentoi deklaratën e Jean-Claude Juncker si një deklaratë nga një person që flet nën avujt e alkoolit e është në fund të mandatit të tij, ndërsa për Ramën tha se është nga ata politikanë, i zoti të marrë qoka.

“Vizita e Ramës vjen në një ditë të keqe, bëhet për të marrë ndonjë benefit. Ndërsa Juncer njihet që fjalitë i lëshon sipas avujve të alkoolit. Ai e ka mbaruar funksionin, pritet ta zëvendësojë dikush tjetër. Rama është në fund të krediteve të veta dhe kërkon të takojë këta pleqtë e Evropës.”,- tha Rakipi.

LEXO DHE :  Vajzat e njohura provojnë se thonjtë e gjatë nuk janë më modë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.