Ylli Limani prek me fjalët për motrën, në ditën e saj të martesës!

Ylli Limani, këngëtari nga Kosova që të gjithë e pëlqejnë muzikën e tij. Ai ka prekur fansat e tij sot, por jo me tekstet e këngëve, siç bën gjithmonë, por me fjalët për motrën e tij, e cila po martohet.

Ylli ka postuar disa foto në Instagram, me motrën e tij të veshur me fustan nusërie, dhe krah saj shkruan disa fjalë që çdo vëlla do i shkruante për motrën e tij.

“Nga një motër e kujdesshme, në një grua të mrekullueshme. Hana, e dashur motër, je më e mira. Urime martesa me Lorentin, ju dua”, shkruan Ylli./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Projeksionet e para/ Ja si ndahen vendet në Parlamentin Evropian, Liberalët dhe të Gjelbërit triumfojnë!

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.