Xhisiela/ Basha dëshmon në Prokurori

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbërritur në Prokurori për të dëshmuar për rastin “Xhisiela”.

Basha është thirrur në prokurorinë e Tiranës pas procedimit të nisur për shpërdorim detyre të ish-oficerit Emiljano Nuhu në çështjen “ Xhisiela.

LEXO DHE :  Elisa Spiropali: Ja arsyet e trakteve të Metës

Ka qenë Kreu i grupit të PS Taulant Balla që paditi Bashën dhe disa deputetë të PD për shpifje. / I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.