Po na ikin poetet. Po na mbesin Babalet!

Poeti i njohur Xhevahir Spahiu kur ka marrë vesh ndarjen nga jeta të Fatos Arapit nuk ka mundur ta fshehë trishtimin.

Ai ka shpërthyer në lot kur ka lexuar lajmërimin e vdekjes së mikut të tij ngjitur pas një shtylle.

LEXO DHE :  Nga Albana Osmani tek Adriana Lima: Si u veshën gratë e famshme në galanë amfAR

Në fortografinë e përcjellë nga gazetari Zylyftar Hoxha, tregohet emocioni dhe dhimbja.V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.