Xhensila Myrtezaj poston videon e ëmbël, kur ka marrë për herë të parë në krahë Ajkën!

Sot për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku është një ditë e veçantë. Para një viti zoti i bekoi me një vajzë, ndërsa sot festojnë ditëlindjen e saj të parë.

Ndërsa në mëngjes Xhensila e Besi na njohën për herë të parë me vajzën, këtë pasdite këngëtarja nuk ka rezistuar pa postuar një video të ëmbël.

LEXO DHE :  Meta tregon çfarë e mërziti që nuk shkoi sonte në stadium!

Në video është momenti kur Xhensila merr për herë të parë në krahë Ajkën, ndërsa në sfond dëgjohet kënga  e saj “Çelësi i zemrës”. /E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

12.07.2018 🙏☀️💖 @bes_kallaku @rezartashkurta faleminderit që e ke përjetsuar ktë moment.

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.