Xhafaj: Vëllai im do të vuajë burgun për një Agron tjetër 16 vjet më parë

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka dalë sot një konferencë urgjente për shtyp, ku flet për akuzat që i janë bërë ditët e fundit ndaj vëllait të tij dhe atë vetë.

“Unë kam bërë cfarë unë kam pasur në dorë, që ai të kthehej në një qytetar të përgjegjshëm. Nuk i ka kërkuar asgjë vëllait, për t’i krijuar favore për asnjë cast. Unë dhe familja ime jemi të goditur shpirtërisht, pasi sot një Agron do të vuaje një dënim për një Agron të 16 viteve më parë”, tha Xhafaj. /d.m-dritare.net

LEXO DHE :  U akuzuan për bashkëpunim me ISIS, Iraku dënon me vdekje tre francezë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.