VOA: Petrit Vasilit i është refuzuar viza. Kryemadhi: Nuk e vë dorën në zjarr as për Metën

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Zëri i Amerikës”  është pyetur nëse Petrit Vasilit i është refuzuar viza për SHBA.

Kryemadhi, ka thënë se mendon se jo, por ka shtuar se nuk e vë dorën në zjarr as për fëmijët e bashkëshortin e saj, Presidentin Meta.

Sipas burimeve tona Petrit Vasilit i është refuzuar viza, mund ta konfirmoni?

Jo nuk besoj që i është refuzuar viza zotit Vasili. Nëse ka një njeri më pa probleme është Vasili, por nuk e vë dorën  në zjarr, as për fëmijët e mi as për bashkëshortin tim. Por në çdo rast, çdo ndarje informacioni në raste të tilla me Ambasadën Amerikane dhe me LSI do të jemi të gatshëm. Por mos harrojmë se Vasili ka qenë një ndër bashkëpunëtorët më të ngushtë të Lu  për Reformën në Drejtësi”./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Princi Andrew flet për lidhjen me Jeffrey Epstein: Turpërova familjen mbretërore!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.