Vlorë, shpërthim me tritol në mes të qytetit

Orët e para të mëngjesit, të ditës së sotme, në Vlorë, ka pasur një shpërthim me tritol.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Rilindja”, në afërsi të një lokali.

Shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale, jo njerëzore. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Policia ndalon 12 shoferë të gurores së Poliçanit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.