Vlorë/ I vendoset lëndë plasëse një banese

Mbrëmjen e djeshme, qyteti i Vlorës është tronditur nga një eksploziv, i cili ka shpërthyer në një banesë. Shpërthimi ka ndodhur në një banesë në lagjen “Isa Boletini”, rreth orës 03:20.

Tritoli ishte vendosur në hyrje të banesës me pronësi të shtetasit Jovan Çela, në katin e katër në pallat.  Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo njerëzore./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ish-deputetja e PD: Presioni i Ramës, i papranueshëm. Protesta e sotme, e jashtëzakonshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.