Vlorë/ Digjen dy makina brenda natës, ja detajet e para!

Dy makina janë djegur brenda natës në Vlorë. Rrethanat janë ende të paditura. Policia bën me dije se makinat janë një BMË, me tërga AA 990 SE, dhe një Volksëagen me targa AA 825 LU.

LEXO DHE :  Zgjedhjet Europiane/Exit-poll: Humbje thellë e partive në pushtet në Gjermani

Policia ka nisur menjëherë hetimet pasi dy djegiet janë denoncuar./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.