Vjen në Tiranë Dr. Fantozzi, mjeshtri i kirurgjisë estetike

Dr. Faboi Fantozzi, mjeshtri kirurgjisë estetike, vjen sërish në Tiranë këtë muaj. Të gjithë ju që doni të kryeni një konsultë, apo një operacion plastik me rezultate natyrale, Dr.Fantozzi do të jetë në kryeqytet në datën 18 dhe 19 prill.

Dr. Fantozzi është një kirurg me eksperiencë shumë-vjeçare në fushën e kirurgjisë plastike. Ka mbaruar studimet në “La Sapienza” në Romë, dhe karrierën e tij e ka ushtruar me sukses në Itali dhe Brazil.

Ai ka treguar për dritare.net se në Tiranë vjen dhe punon me kënaqësi dhe pasion, sepse pacientët kërkojnë maksimumin nga një ndërhyrje, dhe kjo është ajo që Dr. Fantozzi dëshiron në fund të ditës. Që pacienti të marrë rezultatin më të mirë të mundshëm.

Nëse do ta takoni doktor Fantozzin do të ndryshoni këndvështrimin tuaj për kirurgjinë estetike, pasi ai nuk operon, por shndërron trupin tuaj në raport me ligjet e natyrës dhe arkitekturës së trupit.

Doktor Fantozzi ka ardhur në Tiranë, që prej vitit 2014, gjithmonë duke bërë një punë fantastike me ndërhyrjet e tij dhe duke treguar se kirurgjia estetike nuk është ashtu siç perceptohet, por përmirësim estetik aparencës fizike.

Në datën 18 ka ardhur vetëm për ju, te “Matrix Medical Center”, dhe nëse doni një konsultë nga eksperienca e gjatë e ekspertit të kirurgjisë estetike, rezervoni në nr 00355684711010 ose 042240969

Ai do t’ju  transformoje pa ju humbur identitetin, në mënyrën më natyrale të mundshme. Këtë e themi me bindje, pasi puna e tij e palodhur shumë-vjeçare, dedikuar së bukurës, e ka provuar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ministrat e qeverisë nga Velipoja: Duhet siguruar qetësi në çdo centimetër të plazhit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.