Vildane Zeneli: Pishman që kam bërë buzët operacion plastik

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli është shprehur në emisionin “Nd’rrim i Natës”, se është bërë pishman që ka bërë buzët operacion plastik. Ajo tha se se i bëri nga dëshira, por tani do që t’i heq.

LEXO DHE :  Foto/ Sekretet që fshehin logot më të njohura në botë

“I bëra prej qejfit. Po palidhje shumë, i kam rënë pishman dhe tani dua t’i heq”, ka thënë Vildane./E.B-dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.