Vijnë parashikimet e para/ Fleckenstein: Ja rezultati Shqipëri-Zvicër

Raportuesi për Shqipërinë në Komisionin Europian, Knut Fleckenstein ka bërë një status në profilin e tij në “Facebook” me rastin e nisjes së Kampionatit Europian në Francë.

Knut Fleckenstein Flekcenstein, i cili është eurodeputet gjerman, pasi ka uruar përfaqësuesen e Gjermanisë, ka folur edhe për Shqipërinë.

LEXO DHE :  A ka opozita përgjegjësi nëse BE i thotë jo Shqipërisë? Ja si përgjigjet Nishani!

“Jam i sigurt që Shqipëria do të fitojë nesër ndaj Zvicrës 2­0. Kjo sepse kjo skuadër ka një shpirt dhe dëshirë të pakufijshme për të fituar”, shkruan Fleckenstein në prag të ndeshjes, që luhet nesër në orën 15:00.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.