Videoreportazh/ Rilindja e Gjergj Lucës

LEXO DHE :  Ajola Xoxa bëhet nostalgjike, poston foto kur ishte shtatzënë!

1 Koment

  1. NDERIME NJERVE VIZIONAR SI GJERGJ LUCA, KJO KRYEVEPER INDUSTRIALE, PASQYRA E PUNES NDERIT DHE SAKRIFICES, MONUMENT NE KUJTIM TE MADHIT NDREK LUCA, SUKSESE, SUKSESE! KETA SI GJERGJI NALTOJNE SHQIPNINE E GJERGJ KASTRIOTIT MBRET!

Leave a Reply to FRAN UKCAMA Anulo përgjigjjen

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.