Videoreportazh/ Rilindja e Gjergj Lucës

LEXO DHE :  Minxhozi: Nëse ka një krim elektoral, është ai i Lulzim Bashës në 2011 ku mori në tavolinë Bashkinë e Tiranës me trafikim politik votash

1 Koment

  1. NDERIME NJERVE VIZIONAR SI GJERGJ LUCA, KJO KRYEVEPER INDUSTRIALE, PASQYRA E PUNES NDERIT DHE SAKRIFICES, MONUMENT NE KUJTIM TE MADHIT NDREK LUCA, SUKSESE, SUKSESE! KETA SI GJERGJI NALTOJNE SHQIPNINE E GJERGJ KASTRIOTIT MBRET!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.