Videoreportazh/ E diela në Durrës!

Qyteti i Durrësit padyshim është një ndër qytetet më të bukura në Shqipëri!

Deti, vendet antike, rrugicat e bukura, sheshet dhe pemët janë vetëm disa pre cilësive që e bëjnë këtë qytet prej më të bukurve.

LEXO DHE :  Emrat/ Sulmet ndaj KZAZ-ve, policia nxjerr shifrat: 12 të arrestuar, 20 në kërkim

Dritare.net ka qenë këtë të diele në qytetin bregdetar dhe sjell për të gjithë lexuesit vendet më të bukura të këtij Durrësit./ Isa Myzyraj-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.