Video/ Wow çfarë knock out-i, mos e humbisni

Ylli i MMA, Juan Archuleta nuk njeh rival në ring dhe e ka thelluar rekordin e fitoreve me ‘knock- out’-in e fundit, ku mundi ish-kampionin Eduardo Dantas.

Knock out-i i Archuleta-s në Madison Square Garden do të futet në knocu out-et më spektakolare në botën e ringut.

Juan Archuleta i gjendur mes një breshërie grushtash kreu një goditje vdekjeprurëse, e cila e hodhi në tokë Dantas.

Ju ftojmë të ndiqni dhe mos ta humbisni një nga konc uot-et më të bukura të historisë./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Përlotet në emision, Tefta kujton ditën e fundit me Françesk Radin: Më mungon shumë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.