Video/ Veza ia theu rekordin në Instagram, shihni si reagon Kylie Jenner!

Kylie Jenner mbante vendin e parë për foton më të pëlqyer në botë, në Instagram. Deri tani, pasi një foto me vezë ka thyer rekord, duke dalë fotoja më e pëlqyer në botë.  Veza që është hedhur në Instagram është pëlqyer 18 milionë herë, duke ia kaluar kështu edhe rekordit të shënuar nga Kylie Jenner, me foton e të bijës, Stormi.

LEXO DHE :  Video/ Vasili: Ja si Rama një muaj më parë, mohoi përgjimet e Bild!

Kylie ka reaguar ndaj këtij fakti dhe ka bërë një veprim qesharak.  Ajo ka marrë një vezë dhe e ka thyer në rrugë./K.C/dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) onPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.