Video/ Vesa Luma këndon këngën që nuk na lodh kurrë

Vesa Luma është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Shumë këngë të këngëtares janë kthyer në hite, të cilat edhe pse kanë kaluar shumë vite, vazhdojnë të dëgjohen.

Kënga më e fundit e Vesës është “S’paska qenë e shkrueme”, në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

Por përpos hiteve të këngëtares, njëri edhe pse kanë kaluar 12 vjet, vazhdon të na pëlqejë dhe na bën të kërcejmë hareshëm edhe sot.

“Jemi dhe s’jemi’ është hiti i 2007-ës, i këngëtares, nga i cili mori famë të madhe. Së fundmi këngëtarja e ka kënduar këtë këngë në një nga koncertet e saj dhe thotë se, do ta këndojë me qejf gjithmonë.

LEXO DHE :  20 mijë femra me peticion kundër Alain Delon

Vesa ka publikuar një video teksa këndon këngën në Instagram dhe shkruan: “12 vjet nga kjo kënge dhe serish ma kërkoni në koncerte.. 🙈 Serish do ta këndoj me qejf.. Deri kur të lodhemi.. Apo nuk lodhemi 😔 🙈❤️”/K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.