Video/ Udhëtimi në Vjenë, Basha shoqërohet në aeroport nga Shkëlzen Berisha

Pas protestës dhe dorëzimit të mandateve në Kryesinë e Kuvendit, lideri i opozitës këtë të premte ka udhëtuar për në Vjenë. Mësohet se Basha do të ketë një takim me asamblenë parlamentare të OSBE-së dhe më pas do të kthehet bashkë me Fatmir Mediun dhe Nard Ndokën në Shqipëri.

LEXO DHE :  Vasili: Ky është një vendim idiot, zgjedhjet nuk ekzistojnë

Ndërkohë në një video shihet se, Basha është shoqëruar në aeroport nga Shkëlzen Berisha.

Nuk dihet nëse djali i ish-kryeministrit Berisha do ta shoqërojë Bashën edhe në takim./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.